Kreşlerimiz

Kepez Belediyesi Adile Naşit ve Serpil Koçoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevlerimizde çocuklar bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinirler. Çocuklar, öz disiplini ve benlik saygısı gelişmiş, toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının hakkına saygı gösteren, doğayı koruyan, Atatürk İlke ve Devrimlerine bağlı bireyler olmak üzerine eğitim alırlar.

Erken çocukluk dönemi; çocukların diğer yaş gruplarına göre en hızlı geliştikleri ve öğrendikleri zamanlardır. Bu nedenle kreş programımızın yüksek standartlarda olması gerektiğine inanıyoruz. Programımız çocukların sosyal, duygusal, fiziksel ve zihinsel becerilerini geliştirmeyi, onların bağımsız bireyler; ama grup içerisinde de işbirlikçi olmalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Bu noktada akran eğitiminin sonuna kadar yararlandığımız, her çocuğumuzun biricik ve özel olduğunun farkında olan dinamik, genç kadromuzla çocuklarımıza ve sizlere hizmet ediyoruz. Seramik, jimnastik, tenis, buz pateni, resim, satranç gibi birçok farklı etkinlik sunuyoruz. Yıl içerisinde babalar, anneler ve diğer ziyaretçilerimiz için de planladığımız özel etkinliklerimiz de olmaktadır.

Adile Naşit Kreş ve Gündüz Bakımevi

Kepez Belediyesi Adile Naşit Kreş ve Gündüz Bakımevi 2015 Ekim ayından bu yana hizmet vermektedir. Kreşimiz 66 öğrenci kapasiteli olup 4 ayrı sınıfta farklı yaş grubundaki çocuklarımıza 08:00 ile 17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Kadro: Kreş Müdürü, Sosyolog, 5 Öğretmen, 2 Yardımcı Personel, 1 Park ve Bahçe Sorumlusu

Adres

Cumhuriyet Mah. Şehit Ahmet Alkan Sk. No:7/1

Telefon

0(286) 263 03 43

Haritada Adile Naşit Kreş ve Gündüz Bakımevi

Serpil Koçoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi

Kepez Belediyesi Serpil Koçoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi 2018 Aralık ayından bu yana hizmet vermektedir. Kreşimiz 68 öğrenci kapasiteli olup 4 ayrı sınıfta farklı yaş grubundaki çocuklarımıza 8:00 ile 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kadro: Kreş Müdürü, Psikolojik Danışman, 4 Öğretmen, 2 Yardımcı Personel

Adres

Hamidiye Mah. Mücahit Sk, No:5, 960 TOKİ

Telefon

0(286) 263 51 14

Haritada Serpil Koçoğlu Kreş ve Gündüz Bakımevi

Foto Galeri