Haberler

Camilerimiz Düzenli Olarak Dezenfekte Edilmektedir 1599 1186 Kepez Belediyesi

Camilerimiz Düzenli Olarak Dezenfekte Edilmektedir

Halkımızın ibadetlerini sağlıklı koşullarda yerine getirebilmesi için Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ekiplerince her hafta cuma günleri düzenli olarak camilerimiz dezenfekte edilmektedir.

read more
Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, Belediye emekçilerimizin Kurban Bayramını Kutladı! 1600 1066 Kepez Belediyesi

Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, Belediye emekçilerimizin Kurban Bayramını Kutladı!

Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, tüm çalışanlarla bir araya gelerek, emekçilerimizle kurban bayramlaşmasını gerçekleştirdi.

read more
İstanbul Sözleşmesi’nin resmi Türkçe çevirisi 1120 800 Kepez Belediyesi

İstanbul Sözleşmesi’nin resmi Türkçe çevirisi

İstanbul Sözleşmesi’nin resmi Türkçe çevirisini okumak için linki tıklayınız:  Convention 210 Turkish

read more
Sahillerimizin, Çim alanlarımızın, Sokak ve Caddelerimizin Bakımları Düzenli Aralıklarla Yapılmaktadır! 1599 1066 Kepez Belediyesi

Sahillerimizin, Çim alanlarımızın, Sokak ve Caddelerimizin Bakımları Düzenli Aralıklarla Yapılmaktadır!

Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından sahillerimiz, çim alanlarımız, sokak ve caddelerimizin ot biçimleri ve mıntıkaları düzenli aralıklarla yapılmaktadır.

read more
Zabıta Müdürlüğü’müz Denetimlerine Devam Ediyor! 720 960 Kepez Belediyesi

Zabıta Müdürlüğü’müz Denetimlerine Devam Ediyor!

Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü Kurban Bayramı öncesinde Unlu Mamuller üretimi yapan iş yerlerine ve kasaplara denetim gerçekleştirdi. Halkımızın daha sağlıklı, hijyenik ve güvenilir alışveriş yapabilmeleri için gerekli denetimleri ve kontrolleri gerçekleştiren Zabıta Müdürlüğümüz, esnafımıza kuralları tekrardan hatırlatmıştır.

read more
Kentimizde Bulunan Sokak Hayvanlarının Tedavileri ve Kısırlaştırma İşlemleri Düzenli Aralıklarla Devam Ediyor 1200 1186 Kepez Belediyesi

Kentimizde Bulunan Sokak Hayvanlarının Tedavileri ve Kısırlaştırma İşlemleri Düzenli Aralıklarla Devam Ediyor

Kepez Belediyesi olarak kentimizde bulunan sokak hayvanlarını tedavilerini ve kısırlaştırma işlemlerini düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Hayatımızın bir parçası olan, sokaklarımızı paylaştığımız patili dostlarımızı hiç bir zaman yalnız bırakmayacağız. Onların daha iyi şartlarda yaşamaları için elimizden geleni yapıyoruz.

read more
Yeni İşleyiş Sistemi Eğitimi Gerçekleştirildi 1599 899 Kepez Belediyesi

Yeni İşleyiş Sistemi Eğitimi Gerçekleştirildi

Belediyemize kurumsal anlamda değer katacak online yeni işleyiş sisteminin bugün eğitimi gerçekleştirildi. İşlerin takibi, şikayet ve önerilerin kayıt altına alınarak hızlıca çözüme ulaştırılması ve raporlanması adına yeni sisteme geçiş yapmış bulunuyoruz. Öneri, Talep ve Şikayetlerinizi 0534 219 64 64 Halk Hattımıza veya 0286 263 01 01 Halk Masamıza iletebilirsiniz.

read more
Kepez Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü de Gelibolu’ da çıkan yangına müdahale etti 768 1024 Kepez Belediyesi

Kepez Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü de Gelibolu’ da çıkan yangına müdahale etti

Dün saat 15:00 civarında Gelibolu #Ilgardere Köyünde çıkan orman yangını, yoğun çalışmalar neticesinde bugün sabaha karşı kontrol altına alındı ve uzun sürecek soğutma çalışmalarına başlandı. Yangına müdahale eden tüm emekçilerimize ve Kepez Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü emekçilerine canı gönülden teşekkür ediyoruz. Tekrardan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir daha bu acının yaşanmamasını diliyoruz.

read more
Başkanımız Birol Arslan; Gülbahar & Emre Çiftinin Nikahlarını Kıydı! 1599 1066 Kepez Belediyesi

Başkanımız Birol Arslan; Gülbahar & Emre Çiftinin Nikahlarını Kıydı!

Belediye Başkanımız Sayın Birol Arslan, CHP Bingöl Eski İl Başkanı Sayın Kazım Alınak’ın kızı Gülbahar Alınak ve Emre Coşkun çiftinin nikahlarını, CHP Çanakkale İl Başkanı Sayın Metin Ümit Ural ve Çanakkale Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan’ın şahitlikleri ile Çanakkale Boğazının en güzel yerinde, Halk Kafe’de kıydı. Başkanımız “Genç çifte bir ömür sağlık ve mutluluklar diliyorum”…

read more
Kepez’de Polis Merkez Amirliği Açıldı! 1599 1066 Kepez Belediyesi

Kepez’de Polis Merkez Amirliği Açıldı!

Hızla büyüyen ve gelişen Kepez’in ihtiyaçlarından biri olan Polis Karakolu’nun bugün resmi törenle açılışı gerçekleştirildi. Belediye Başkanımız Sayın Birol Arslan, “Uzun bir aradan sonra yeniden açılan Kepez Polis Merkezimizin halkımıza ve tüm emniyet personeline hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Her koşulda fedakarca çalışan emniyet personelimize yeni karakollarında başarılar diliyorum. Karakolun kazandırılmasında büyük katkı ve emekleri olan…

read more