Haberler

1920 1280 Kepez Belediyesi

Zeytin Ağaçları Korumamız Altında!

Kepez sınırları içerisinde, kaldırım ve park alanlarında bulunan zeytin ağaçlarımıza belediyemize ait olduğunu belirten plakalar astık. Koruma altına aldığımız zeytin ağaçlarını belediyemiz tarafından bakımlarını yaparak, doğanın bize vermiş olduğu bu eşsiz nimeti gelecek nesillere taşımaya devam edeceğiz. “Yani, öylesine ciddiye alacaksın ki yaşamayı, Yetmişinde bile, mesela, zeytin dikeceksin, Hem de öyle çocuklara falan kalır diye…

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Turhan Mildon Kültür Merkezimize 2. Piyano

Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezimizdeki Müzik odasında verilen eğitimler için 2. Piyanoyu öğrencilerimize kazandırdık. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Yaşar Kemal Kütüphanesi’ne 1000 Adet Yeni Kitap

Kepez Belediyesi Yaşar Kemal Kütüphanesi yaklaşık olarak 1000 adet yeni kitabına kavuştu. Okursever vatandaşlarımızı kütüphanemize bekliyoruz.

devamını oku
1600 1066 Kepez Belediyesi

Kepez Belediyesi 3. Satranç Turnuvası’nda Ödüller Sahiplerini Buldu

Kepez Belediyesi 24. Kayısı Festivali kapsamında bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Satranç Turnuvası’nın açılışını Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan ile Yazı İşleri Müdürü Bahar Atan Erol ilk hamlesini birlikte yaparak gerçekleştirdiler. İki gün boyunca devam eden Turnuva’nın sonunda dereceye giren satranççılara Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Eşref Koç ve Yazı İşleri Müdürü Bahar Atan Erol…

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Kepez’de Bulgaristan Halk Oyunları Ekibi Gecesi

Bulgaristan’dan gelen 47 kişilik Halk Oyunları gösteri ekibi Kepez Amfi Tiyatro’da Kepezlilere unutulmaz bir akşam yaşattı. Kültürleri ile Kepez’imize renk kattıkları için teşekkür ediyoruz.

devamını oku
2048 1168 Kepez Belediyesi

Kepezimizin Gururu Emre Ayyıldız

657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerinde Deste Küçük Boyda 2. Olan Kepezimizin gururu Pehlivanımız Emre Ayyıldız’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk MUTAN; “Güreş Eğitmeni Mehmet Pehlivan’a göstermiş olduğu emeklerden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Kepez’de Ümit Besen ve Pamela Rüzgarı

Her yıl geleneksel olarak tertiplenen Kepez Belediyesi Kayısı Festivali ve Sünnet Şöleni’nin bu yıl 24.sü düzenlendi. 2 gün süren festival kapsamında 5 Temmuz Perşembe günü sünnet olan çocuklarımızın geleneksel kına gecesi gerçekleşti. 6 Temmuz Cuma günü öğlen Sünnet Mevlidi ve ardından büyük Konser ile devam etti. Akşam saat 20:30’da Dj Utku ile başlayan konserde, Grup…

devamını oku
2048 1365 Kepez Belediyesi

Sünnet Şöleni Kapsamında Sünnet Mevlidi Gerçekleştirildi

Kepez Belediyesi 24. Kayısı Şenlikleri ve Sünnet Şöleni kapsamında Sünnet Mevlidi gerçekleştirildi. Dr. Ömer Faruk Mutan: “Sünnet çocuklarımızı ve ailelerini tebrik ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bu akşam Halk Plajı yanında saat 20:30’da başlayacak olan Ümit Besen ve Pamela Konserine tüm Halkımız davetlidir. Festival kapsamında Sağlık Hizmetleri sponsorumuz Net Ambulans’a teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Sünnet Olan Çocuklarımızın Kına Gecesi Gerçekleştirildi

24. Kepez Belediyesi Kayısı Festivali ve Sünnet Şöleni kapsamında sünnet olan çocuklarımızın Kına Gecesi gerçekleştirildi. Bugün (06.07.2018) öğlen saat 12:00’de Sünnet Mevlidi ve takı törenine ve akşamına Halk Plajı yanında saat 20:30’da Ümit Besen ve Pamela Konserine tüm halkımız davetlidir.

devamını oku
960 640 Kepez Belediyesi

Yaz Okulu Öğrencilerimize Ziyaret

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, belediyemiz tarafından her yıl ücretsiz düzenlenen Yaz Okulunda eğitim gören çocukları ziyaret etti.

devamını oku