Haberler

Duraklarımız Düzenli Aralıklarla Dezenfekte Ediliyor 1600 1066 Kepez Belediyesi

Duraklarımız Düzenli Aralıklarla Dezenfekte Ediliyor

Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ekiplerince kentimizde bulunan duraklar köpük köpük yıkandı. Toplu kullanım alanlarımızda düzenli aralıklarla dezenfeksiyon ve temizlik işleri yapılmaya devam ediyor.

read more
HES Kodu Nedir? HES Kodu Nasıl Alınır? 613 394 Kepez Belediyesi

HES Kodu Nedir? HES Kodu Nasıl Alınır?

HES Kodu Nedir? Hayat Eve Sığar (HES), işyerleri, restoranlar, ulaşım araçları, taksiler, nikah/düğün gibi toplu etkinlikler, kurum ziyaretleri gibi tüm sosyal alanlarda vatandaşlara güvenli sosyal hayat sunmak için geliştirildi. HES’in içinde yer alan “Güvenli Alan” ve “HES Kodu Sorgulama ve Okutma” uygulaması ile vatandaşların riskli olup olmadığının, riskli kişilerle temas edip etmediğinin gözlemlenmesi, bulunduğu mekanların…

read more
Daha Temiz Bir Dünya, Daha Temiz Bir Kepez 1920 1280 Kepez Belediyesi

Daha Temiz Bir Dünya, Daha Temiz Bir Kepez

Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün organizasyonu ile “Daha Temiz Bir Dünya, Daha Temiz Bir Kepez” için farkındalık yaratmak adına, sahillerimizi temizledik. Destek veren AKUT’a, Kepez Bisiklet Grubu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

read more
Belediye Başkanımız Sn. Birol Arslan, Kepez Sanat Merkezi’nin Açılışına Katıldı 1024 768 Kepez Belediyesi

Belediye Başkanımız Sn. Birol Arslan, Kepez Sanat Merkezi’nin Açılışına Katıldı

Belediye Başkanımız Sn. Birol ARSLAN, Kepez Sanat Merkezi’nin açılışına katıldı. Kepez Sanat Merkezi sahibi ve öğretmeni olan SN. Gülay GÖKALP’a ve Ali ERİN’e hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

read more
Daha Az Kimyasal Kullanalım, Çevremizi ve Sağlığımızı Koruyalım 1416 1062 Kepez Belediyesi

Daha Az Kimyasal Kullanalım, Çevremizi ve Sağlığımızı Koruyalım

Sinek ve haşere mücadelelerinde kimyasal mücadele olan ilaçlama en son tercih edilen yöntemdir. İlk tercih edilen yöntem kaynak yok edilmesi ve giriş yerlerinin kapatılmasıdır. Daha az kimyasal kullanımı ile çevremizi ve sağlığımızı koruyalım.

read more
Zabıtalar Günü Kutlu Olsun! 1599 1066 Kepez Belediyesi

Zabıtalar Günü Kutlu Olsun!

Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, Zabıta Teşkilatının 194.Yılını Belediyemiz Zabıta Emekçileriyle birlikte kutladı. Başkanımız “Gece gündüz, soğuk sıcak, her koşulda görevleri başında olan tüm zabıta personelinin gününü kutluyorum…” dedi.

read more
Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, 16 Aylık Süreci Değerlendirdi! 1599 1066 Kepez Belediyesi

Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, 16 Aylık Süreci Değerlendirdi!

Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, 16 ayını değerlendirdiği basın açıklamasını, değerli basın mensuplarımızın katılımıyla gerçekleştirdi. Basın açıklaması sosyal medya hesabımızdan canlı olarak yayınlandı.

read more
Belediye Başkanımız Birol Arslan Çanakkale Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti 1600 1042 Kepez Belediyesi

Belediye Başkanımız Birol Arslan Çanakkale Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti

Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, Çanakkale Muhtarlar Derneği’ne iade-i ziyarette bulundu. Başkan, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerindeki gibi “Muhtarlar demokrasinin temel taşıdır” diyerek ziyaret ettiğimiz ve İl Genel Meclis Üyemiz Sayın İsmail Gürses’in de aralarında bulunduğu aydın muhtarlarımıza, hoş sohbetleri, içtenlikleri ve misafirperverlikleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum…” dedi.

read more
Çanakkale Valisinden Belediyemize Ziyaret 1599 1066 Kepez Belediyesi

Çanakkale Valisinden Belediyemize Ziyaret

Çanakkale Valimiz Sayın İlhami AKTAŞ, Belediye Başkanımız Sayın Birol ARSLAN’a ziyarette bulundu. Belediye Başkanımız “Sayın Valimize ziyaretleri için, Beldemiz Halkı adına teşekkür ediyorum.” dedi.

read more
Camilerimiz Düzenli Olarak Dezenfekte Edilmektedir 1599 1186 Kepez Belediyesi

Camilerimiz Düzenli Olarak Dezenfekte Edilmektedir

Halkımızın ibadetlerini sağlıklı koşullarda yerine getirebilmesi için Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ekiplerince her hafta cuma günleri düzenli olarak camilerimiz dezenfekte edilmektedir.

read more