Haberler

960 640 Kepez Belediyesi

Belediye Başkanımızdan Beldemiz Okullarına Ziyaret

Belediye Başkanımız Birol Arslan Beldemizde bulunan okullara ziyaretlere başladı. Okul yönetimi ile Öğretmen ve öğrencilerimizin okul gereksinimlerine ve sorunlarına çözüm noktasında Belediye olarak yapılabilecekleri konularında görüş alışverişinde bulundular. Başkanımız “Eğitim kurumlarının her zaman yanında olacağız” açıklaması yaptılar.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Belediye Çalışanlarına Narko Rehber Modülü Eğitimi Verildi

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Belediye çalışanlarımıza Narko Rehber modülü eğitimi verilmiştir.

devamını oku
960 640 Kepez Belediyesi

Ekim Ayı Olağan Meclisi Gerçekleştirildi

Ekim Ayı Olağan Meclisi gerçekleştirildi. 16:00’da başlayan meclis toplantısı sosyal medya kanallarımızdan, Çanakkale Tv ve Ton Tv kanallarından canlı olarak yayınlandı.

devamını oku
768 1024 Kepez Belediyesi

Okul Servis Araçları Denetlendi

2019-2020 Eğitim- Öğretim Yılının açılmasıyla birlikte öğrencilerimizin daha güvenli taşınabilmesi için öğrenci taşıyan servisler Zabıta Müdürlüğümüzce denetlenmiş olup, kontrollerimiz periyodik olarak devam etmektedir.

devamını oku
1599 1066 Kepez Belediyesi

Yeni Müdürlerimize Görevlerinde Başarılar

Belediye Başkanımız Birol Arslan tarafından, Belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne Müjgan Ünlü’nün, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne Nejla Sulu’nun Müdürlük atamaları yapılmıştır. Belediye Başkanımız Müdürlük yazılarını takdim ederek, çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

devamını oku
2048 1536 Kepez Belediyesi

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında Tüm Öğrencilerimize Başarılar

Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, Kepez’deki tüm okulları gezerek öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.

devamını oku
1600 1200 Kepez Belediyesi

Şehitlik Ziyaretleri Toplamda 645 Kişiyle Tamamlandı

Belediyemiz tarafından 18 Haziran’da başlayan Şehitlik Ziyaretleri 5 Eylül itibari ile sona ermiştir. Metin Uluköylü rehberimiz eşliğinde ücretsiz olarak 645 kişi ile Şehitlik Ziyaretleri gerçekleştirdik. Her yıl Haziran ayında başlayan Şehitlik ziyaretlerimiz devam edecektir. Yoğun katılım sağlayan halkımıza teşekkür ederiz

devamını oku
960 720 Kepez Belediyesi

Kepez’de Açık Hava Sinema Geceleri Devam Ediyor

Kepez Açık Hava Sinema geceleri Hamidiye Mahallesinde Hedefim Sensin filmiyle devam etti. Halkın yoğun katılımıyla güzel bir sinema gecesi gerçekleştirildi.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Belediye-İş Sendikası İşyeri Temsilcileri ve Delegeleri’nden Başkan’a Ziyaret

Yeni seçilen Belediye-İş Sendikası işyeri temsilcileri ve delegeleri Belediye Başkanımız Birol ARSLAN’ı makamında ziyaret ederek hediyelerini takdim ettiler. Belediye Başkanımız, temsilci ve delegelere hayırlı olsun diyerek, çalışmalarında başarılar diledi.

devamını oku
1600 1200 Kepez Belediyesi

“Hoş Geldin Bebek” Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

Beldemizde doğum yapan annelerimizi ve hayata merhaba diyen Güneş, Karahan Aras, Sarp Eren, Özgün Esila, Lina, Azra, Kaan, Ömür, Halil Rıfat, Ahmet, Osman, Almira, Erim, Alparslan, Yiğit Utku, Ömür, Eymen, Nefes Tanem, Mahir, Asel ve Türker bebeklerimizi, güler yüzlü ekibimiz ile “Hoş Geldin Bebek” diyerek ziyaret ediyor, ailelerimize hayırlı olsun dileklerinde bulunuyoruz.

devamını oku