Haberler

Psikososyal Destek Kitapçığı 868 676 Kepez Belediyesi

Psikososyal Destek Kitapçığı

Bu kitapçıkta; Salgın hastalık döneminin insan yaşamı üzerindeki etkisi, hastalıktan korunma yolları, içinde bulunduğumuz dönemin çocuklarımıza anlatılması ve onların evde devam eden eğitim hayatlarının nasıl olması gerektiği, çocuklarımızın ve sizlerin duygularını sağlıklı bir şekilde ifade etmesini sağlayacak etkinlik örnekleri hakkında bilgiler bulacaksınız. Sağlıklı, umut ve mutluluk dolu günler dileriz. Kitapçık için tıklayınız.

read more
Korona Virüsüne Karşı Dezenfekte İşlemlerine Devam Ediyoruz 2000 1500 Kepez Belediyesi

Korona Virüsüne Karşı Dezenfekte İşlemlerine Devam Ediyoruz

Korona virüse karşı Devlet Hastanesinin bulunduğu Rauf Denktaş caddesi ve bağlantı sokaklarını, sağlık ocaklarını, otobüslerimizi, mahallelerimizdeki ortak kullanım alanlarını her gün, ibadethane, çocuk parkları ve öğrenci yurtlarını 2. kez dezenfekte ediyoruz.

read more
Kepez Sokaklarında Dezenfekte İşlemi Tüm Hızıyla Devam Ediyor… 960 720 Kepez Belediyesi

Kepez Sokaklarında Dezenfekte İşlemi Tüm Hızıyla Devam Ediyor…

Kepez Belediyesi olarak #koronavirüsü’ne karşı önleyici ve koruyucu tedbirler kapsamında Kepez Sokakları ekiplerimiz tarafından titizlikle dezenfekte ediliyor…  

read more
Korona Virüse Karşı Dezenfekte Çalışmalarımız Devam Ediyor 960 454 Kepez Belediyesi

Korona Virüse Karşı Dezenfekte Çalışmalarımız Devam Ediyor

Kepez Belediyesi olarak #koronavirüsü ne karşı önleyici ve koruyucu tedbirler kapsamında vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı Park ve Otobüs duraklarımız ekiplerimiz tarafından titizlikle dezenfekte ediliyor. #korona #koronavirüsünekarşı tedbir almayı unutmayınız! 😷

read more
Hamidiye Mahallesi Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Etmektedir 1920 1280 Kepez Belediyesi

Hamidiye Mahallesi Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Etmektedir

Hamidiye Mahallemizin yaya yolu ağaçlandırma çalışmaları Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ve Fen İşleri Müdürlüğümüz ekiplerince devam etmektedir.

read more
TEMA Vakfı Kreşimizi Ziyaret Etti 1600 1200 Kepez Belediyesi

TEMA Vakfı Kreşimizi Ziyaret Etti

Belediyemiz bünyesindeki Serpil Koçoğlu Kreşimizde TEMA vakfından misafirlerimizi ağırladık, çocuklarımız TEMA gönüllüsü olarak doğa için neler yapılabilineceği konusunda bilgi sahibi oldu.

read more
Hamidiye Mahallesi Yaya Yolu Ağaçlandırma Çalışmaları Başlamıştır 1512 818 Kepez Belediyesi

Hamidiye Mahallesi Yaya Yolu Ağaçlandırma Çalışmaları Başlamıştır

Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ve Fen İşleri Müdürlüğümüz ekiplerince Hamidiye Mahallemizin sokaklarında yaya yolu ağaçlandırma çalışmalarımız başlamıştır.

read more
Kız Futbol Takımından Ziyaret 1599 1066 Kepez Belediyesi

Kız Futbol Takımından Ziyaret

Toki Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sn. Erdinç OĞUZ, Beden Eğitimi Öğretmeni Sn. Orhan DEDE ve Kız Futbol takımı, Belediye Başkanımız Sn. Birol ARSLAN’a desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular. 20-24 Şubat tarihlerinde Kırklareli’nde yapılan Türkiye Şampiyonası Kız Futbol elemelerinde başarı elde ederek bir üst gruba katılma hakkını elde etmiş olan ve yarı final müsabakalarında ilimizi temsil…

read more
Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi 1920 1280 Kepez Belediyesi

Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Şehitlerimiz için saygı duruşu ile başlayan Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda Belediye Başkanımız Sn. Birol ARSLAN, Meclis Üyelerimiz ve halkımız önünde Sn. Nihan Yılmaz’ın Temizlik İşleri Müdürlüğüne atamasını gerçekleştirdi. Kepez’de temizlik artık bir kadına emanet. Temmuz ayından itibaren vekaleten bu görevi başarı ile yürüten Zabıta Müdürümüz Sayın Cem Matara’ya teşekkürlerini iletti. Başkanımız “8 Mart haftası…

read more
Kepez’de Eski ve Yıpranmış Çöp Kovaları Yenilendi 1920 1280 Kepez Belediyesi

Kepez’de Eski ve Yıpranmış Çöp Kovaları Yenilendi

Kentimizdeki eski ve yıpranmış çöp kovalarının yerlerine kullanışlı ve modern yeni çöp kovalarının montajı ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmiştir. Kepezimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

read more