Haberler

1920 1280 Kepez Belediyesi

GYGES Seramik Çalıştayı Hazırlıkları

GYGES Seramik Çalıştayı için Kepez Belediyesi Seramik Atölyesinde çalışmalara devam eden sanatçıları Kepez Belediye Başkan Vekili Erhan Bektaş, Başkan Yardımcısı Eşref Koç ve Yazı İşleri Müdürü Bahar Atan Erol ziyaret ederek çalışmaları yakından incelediler. Hazırlanan çalışmalar 19-21 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan “Umut” temalı Kongre kapsamında GYGES Plastik Sanatlar sergisinde sergilenecektir.

devamını oku
1000 667 Kepez Belediyesi

Kale Çanakkale Bisiklet Festivali

Kepez Belediyesi Bisiklet Grubunun da katılım gösterdiği 24-25 Mart 2018 tarihli Kale Çanakkale Bisiklet Festivali etkinliğinin ilk dinlenme noktası olan Kepez’de bisikletçilere belediyemiz standında ikramda bulunduk. Ayrıca Kale Çanakkale Bisiklet Festivali için bir araya gelen Lonely Cyclists ekibi, Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan’a “Çanakkale Bisiklet Turu için ekibimize verdiğiniz destekten ve konukseverliğinizden dolayı teşekkür…

devamını oku
1000 667 Kepez Belediyesi

Önder Cebeci’den Piyano Resitali

Çanakkale Troia Filarmoni Derneği’nin Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi’nde Kepez Belediyesi katkılarıyla düzenlenen Sanatçı Önder Cebeci Piyano Resitali dinleyicilere keyifli bir dinleti yaşattı.

devamını oku
1000 667 Kepez Belediyesi

KEPKART Projesi Kapsamında İhtiyaç Yardımı

KEPKART Projesi kapsamında okul eşofman takımını Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve Atatürk İlkokulu’ndaki ihtiyaç sahibi 268 öğrencimize ulaştırdık. Eğitim ve öğretime önem veriyor, geleceğimiz olan öğrencilerimize ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

devamını oku
1000 667 Kepez Belediyesi

Regaib Kandiliz Nedeniyle Lokma Hayrı Yapıldı

Kepez Belediyesi Regaib Kandili nedeniyle Kepez meydanında ve Hamidiye Mahallesi TOKİ 960’da Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi önünde lokma ikramı yaptı.

devamını oku
1000 667 Kepez Belediyesi

Özel Sporcu Kızımız Deniz Şevin Şentuna’nın Başarısı

Özel Sporcu Kızımız Deniz Şevin Şentuna Antalya 1. Bölge Şampiyonasında 8 stilde birinci olarak toplam 8 birincilik madalyası ve Danimarka Kopenhang’ta düzenlenen World Series Şampiyonası 4 x 100 metre karışık bayrak yarışında Dünya ikincilik madalyası almıştır. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

devamını oku
2048 1365 Kepez Belediyesi

Kepez Belediyesi Özel Çocuklar Spor Kulübü Projesi

Kepez Belediyesi olarak yer tahsisini gerçekleştirdiğimiz ve Avustralya Hükümeti tarafından destek gören “Kepez Belediyesi Özel Çocuklar Spor Kulübü Projesi” 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nün anlam ve önemine istinaden anahtar teslimi, Kepez Belediye başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan ve Çanakkale Avustralya Konsolosu Dylan Walsh ile birlikte gerçekleştirildi.  Dr. Ömer Faruk Mutan “Down sendromlu özel…

devamını oku
2048 1365 Kepez Belediyesi

18 Mart Çanakkale Zaferi Çelenk Sunma Töreni

18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. Yılında Kepez’de Çelenk Sunma Töreni gerçekleştirildi. Belediye Başkanımız Dr. Ömer Faruk MUTAN; “Çanakkale Destanı’nın 103. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.” dedi.

devamını oku
500 375 Kepez Belediyesi

“Camiler Kutsal İbadet Yerlerimizdir” Belediye Meclisi Ortak Deklarasyonu

“Artık Türkiye, din ve şeriat oyunlarına sahne olmaktan çok uzaktır. Bu gibi oyuncular (din oyunu aktörleri) varsa kendilerine başka taraflarda sahne arasınlar.” M. K. ATATÜRK Bizler; Kepez Belediye Meclisi üyeleri olarak 20.02.2018 günü ÇOMÜ TV’de; “1924 yılında Çanakkale ve Bursa’daki bazı camilerin genelev olarak kullanıldığı” iddiasında bulunan ÇOMÜ İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr…

devamını oku
1000 667 Kepez Belediyesi

Geleneksel 8 Mart Buluşması

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Kepez Belediyesi olarak düzenlediğimiz etkinlikte kadınlar ile bir araya gelindi. Grup Naz’ın sahne aldığı programa katılan kadınlara Kepez Belediyesi tarafından menekşe çiçeği ve baskılı çanta armağan edildi. Başkan Dr. Ömer Faruk Mutan “Etkinliğe katılan tüm vatandaşlarımıza, Ezine Yeniköy Muhtarımız Kemal Tutar’a ve Yeniköy’den katılım sağlayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi…

devamını oku