Haberler

1000 667 Kepez Belediyesi

Kepez’de Çini ve Seramik Sergisi

Kepez Belediyesi Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi’nde Belediye Başkanı Mutan ve davetliler ile birlikte açılışı yapılan 3200. Yılında Troia Çini ve Seramik Sergisi’ne  çok sayıda sanatsever de ilgi gösterdi. 3200 yıl önce Helena ve Paris’in efsane aşklarının ateşlendiği mitolojik tanrıların ve ölümlülerin bu sebeple yıllarca savaştığı, Troya – Kutsal Ilion Şavaşı efsanesini anlatan Sanatçı…

devamını oku
1600 1066 Kepez Belediyesi

Kepez Belediyesi Sodem’den Ödül Aldı

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) tarafından ikinci kez düzenlenen “Yerel Yönetim Ödülleri” töreni 12 Ekim Cuma günü Ankara’da Çankaya Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 96 belediyenin 330 projeyle ve 9 kategoride katıldığı ödül töreninde Kepez Belediyesi “Spor ve Sağlık Merkezleri” projesiyle ödüle layık görüldü. Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı…

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Sahil Caddesinde Bulunan Mevcut Alanda Kafe Yapımına Başlanmıştır

Sahil Caddesinde bulunan mevcut alanda kafe yapım işine başlanmıştır. Başkan Mutan; “Yapılacak olan kafenin, tüm Kepez Halkına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

devamını oku
1600 1200 Kepez Belediyesi

2. Geleneksel Kepez Belediyesi Çalışanları Buluşması

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğümüzün organize etmiş olduğu 2. “Geleneksel Kepez Belediyesi Çalışanları Buluşması” sabah kahvaltısında gerçekleşti. Mesai öncesi gerçekleşen kahvaltımızdan renkli kareleri sizlerle de paylaşmak istedik.

devamını oku
1080 720 Kepez Belediyesi

Belediyemize Gezi Teknesi Kazandırıldı!

Gelişen Kepez’in turizmine yönelik ortak akılla Kepez Belediyesi Hizmet Grupları A.Ş tarafından Belediyemize kazandırılan Gezi Teknesi, Kepez Belediyesi Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan ve Meclis Üyeleri ile birlikte teslim alındı.

devamını oku
1600 1200 Kepez Belediyesi

Okullarda Kantin Denetimleri Gerçekleştirildi

Kepez Belediyesi, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte okullarda kantin denetimlerini gerçekleştirildi. Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen denetimlerde, öğrencilerin daha sağlıklı, hijyenik ve güvenilir gıdaya ulaşabilmeleri amaçlanıyor. Kantinler; hijyen, İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatları yönünden titizlikle denetleniyor. Denetim esnasında kantin yetkililerine sağlık ve güven açısından satabilecekleri ürünler konusunda uyarılar yapılarak çocukların gönül…

devamını oku
1080 720 Kepez Belediyesi

Ekim Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Bugün Kepez Belediyesi ekim ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirildi. Ekim Ayı doğumlu Meclis Üyemiz İnci Pehlivan’ın ve Ozan Topsoy’un doğum günü kutlandı. Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan doğum günü olan meclis üyelerine “Nice mutlu yıllara dileklerimi iletiyorum.” dedi.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

5. Hür Teşebbüs Plastik Sanatlar Grup Sergisi Açıldı

Kepez Belediyesi Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi’nde 2018-2019 sezonun ilk sergi açılışı “5. Hür Teşebbüs Plastik Sanatlar Grup Sergisi” ile gerçekleştirildi. 24-30 Eylül tarihleri arasında açık olacak sergiye tüm halkımız davetlidir.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Hafız Halil Atan Ortaokulu’na Spor Malzemeleri Teslim Edildi

Hafız Halil Atan Ortaokulu’na Beden Eğitim dersi için gerekli olan spor malzemeleri Beden Eğitimi öğretmeni Salim Bey’e teslim edildi. Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan; “Güle güle kullanmalarını diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

devamını oku
1600 1200 Kepez Belediyesi

İtfaiye Ekiplerimize Trafik Kazası Kurtarma Eğitimi Gerçekleştirildi

11 – 12 Eylül 2018 tarihlerinde Çanakkale İtfaiye Müdürlüğü ve Kepez İtfaiye Müdürlüğü tarafından ortaklaşa icra edilen trafik kazası kurtarma eğitiminden bazı fotoğraflar…

devamını oku