Haberler

Halk Kafe Halkımızın Hizmetine Açıldı 1920 1280 Kepez Belediyesi

Halk Kafe Halkımızın Hizmetine Açıldı

Halkımızın yoğun katılım sağladığı açılışımıza katılımlarıyla bizleri onurlandıran CHP Çanakkale İl Başkanı Sayın İsmet GÜNEŞHAN’a, CHP Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Sayın Ali UYANIK’a, Kepez Belde Başkanı Sayın Kudiret ŞAHİN’e, Çanakkale Belediye Başkanı Sayın Ülgür GÖKHAN’a, Umurbey Belediye Başkanı Sayın Erdal DOĞAN’a, Çardak Belediye Başkanı Sayın Metin SEMERCİ’ye, Muhtarlarımıza, Meclis Üyelerimize ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi…

read more
Kreşlerimizde Karne Heyecanı 1920 1280 Kepez Belediyesi

Kreşlerimizde Karne Heyecanı

Kepez Belediyesi Adile Naşit Kreşimizde ve Serpil Koçoğlu Kreşimizde bugün karne heyecanı vardı. Belediye Başkanımız Birol Arslan, Belediye Başkan Yardımcımız ve Meclis Üyelerimiz kreş öğrencilerimizin heyecanlarını paylaşarak, karnelerini takdim ettiler.

read more
Hoş Geldin Nazım… 1920 1280 Kepez Belediyesi

Hoş Geldin Nazım…

Nazım’ın dizeleri sayesinde bir kez daha umut dolduk, onun mücadelesini kendimize bir kez daha yol ettik. Sözüyle, sazıyla, sesiyle bize bu güzel akşamı hediye eden Sayın Hayrettin Geçgin’e, Sayın Naci Hasanefendi’ye, Sayın Özlem Karakaşoğlu’na, Sayın Yusuf Ay’a ve Sayın Ercan Kedioğlu’na sonsuz teşekkür ediyoruz.

read more
Belediyemizden Köyler Arası Futbol Turnuvasına Destek 960 640 Kepez Belediyesi

Belediyemizden Köyler Arası Futbol Turnuvasına Destek

Belediye Meclis Üyelerimiz Necdet UÇAR ve Abbas BOZKURT Akçapınar Köyü’nün düzenlemiş olduğu köyler arası futbol turnuvasına katıldılar. Belediyemizin, Çanakkale Belediyesi ile ortak hazırladıkları özel baskılı yağmurlukları turnuvaya katılan takımlara hediye ettiler. Turnuvaya katılan tüm sporculara başarılar dileriz.

read more
Kepez’li Hemşehrilerimize Vefa… 1600 1066 Kepez Belediyesi

Kepez’li Hemşehrilerimize Vefa…

Kepezimizin değerlerinden Salahattin KORKMAZ, Necdet KAYA ve Veli DEĞİRMENCİ’nin ismini verdiğimiz Meydanımızın açılışı Belediye Başkanımız Birol ARSLAN ve çok sayıda vatandaşımızın katılımı ile gerçekleştirildi. Değerlerimizi yaşatmaya devam ediyor, Meydanımızın Kepezimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.

read more
Kepez’de Karla Mücadele Devam Ediyor 1599 1066 Kepez Belediyesi

Kepez’de Karla Mücadele Devam Ediyor

Ekiplerimiz hastane ve okul gibi noktalar öncelikli olmak üzere, araç ve yaya yollarının açık tutulması için çalışmalarına devam ediyor.

read more
2020 Yılının İlk Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi 1599 1066 Kepez Belediyesi

2020 Yılının İlk Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Belediye Başkanımız Birol ARSLAN’ın Başkanlığında 2020 Yılının ilk Meclis Toplantısı, “Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı” Belediyemiz kurumsal hesabımız HALKIN SESİ YouTube kanalımızdan, Facebook sayfamızdan, Çanakkale TV’den ve TON Tv’den canlı yayınlanarak gerçekleştirildi. Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, “Aldığımız kararların Kepez’imize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.  

read more
Mutlu Yıllar Kepez! 1599 1066 Kepez Belediyesi

Mutlu Yıllar Kepez!

Hoş geldin 2020, mutlu yıllar Kepez!

read more
Belediye Çalışanlarıyla Yeni Yıl Yemeği 1920 1280 Kepez Belediyesi

Belediye Çalışanlarıyla Yeni Yıl Yemeği

Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, Belediye çalışanlarımız ile yeni yıl yemeğinde bir araya geldi. Yeni yılın beldemize, ülkemize, tüm dünyaya barış, mutluluk ve özgürlükler getirmesi dileklerini iletti.

read more
Turhan Mildon’da “Bir Tatlı Huzur” Konseri Gerçekleştirildi 1600 1066 Kepez Belediyesi

Turhan Mildon’da “Bir Tatlı Huzur” Konseri Gerçekleştirildi

Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Çanakkale Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile hazırlanan “Bir Tatlı Huzur Korosu Konseri” ve “Huzurlu Günler Resim, El Sanatları, Giyim ve Seramik Sergisi” nden oluşan 2019 Yıl Sonu programına katılım sağladı.

read more