Haberler

1920 1280 Kepez Belediyesi

Kepez Belediyesi 1. Deve Güreşleri Festivali Gerçekleştirildi

Belediye Başkanımız Birol ARSLAN himayelerinde bu yıl ilk defa düzenlediğimiz Türkiye’nin tek boğaz manzaralı, Kepez Belediyesi 1. Deve Güreşleri Festivalimize yoğun katılım sağlayan halkımıza, bizleri yalnız bırakmayan misafirlerimize, komitemize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

devamını oku
1600 1200 Kepez Belediyesi

Kepez Belediyesi Voleybol Takımı İlk Karşılaşmasını Kazandı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlemiş olduğu Kurumlar Arası Troya Voleybol Turnuvası’na katılım sağlayan Kepez Belediyesi voleybol takımımız ilk karşılaşmasını Çanakkale Tarım İl Müdürlüğü ile gerçekleştirdi. 3-0 galip gelen takımımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

2020 Yılında Gerçekleştirlecek Olan 4 Fuar İçin Agonya Fuarcılık İle Protokol İmzalandı

2020 yılında Kepez’de gerçekleştirilecek olan 4 farklı fuar organizasyonu için Belediye Başkanımız Birol ARSLAN, Agonya Fuarcılık ile protokol imzaladılar.

devamını oku
1599 1066 Kepez Belediyesi

Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan ve Meclis Üyeleri, Öğretmenler Günü dolayısıyla Beldemizde bulunan tüm okullarda görev yapan öğretmenlerimizin günlerini kutladılar. Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan; “Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin günleri en samimi duygularımla kutluyorum..” dedi.

devamını oku
1600 900 Kepez Belediyesi

Yaşasın Kadın Dayanışması!

Kadınlar yaşamları için her gün mücadele veriyorlar. Kepez Belediyesi olarak bu mücadeleyi destekliyoruz. Yaşasın Kadın Dayanışması!

devamını oku
960 640 Kepez Belediyesi

Mustafa Kemal Atatürk’ü Anıyoruz!

Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete gidişinin 81.yılında özlem, sevgi ve saygıyla anıyoruz…

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar Konseri

Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. Yıl dönümünde, Çanakkale Belediyesi Teoman Alpay Türk Sanat Müziği Korosu “Atatürk’ün Sevdiği Şarkıları” gelen davetlilerle birlikte tek yürek söylediler. Belediye Başkanımızın eşi ile katıldığı konserde sanatseverlerimiz ile beraber Atamızı anmanın gururunu yaşadık.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Kepez 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşamaya devam ediyor!

Kepez 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşamaya devam ediyor. Belediyemiz Adile Naşit Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde çocukların büyük emekleri ile şiir ve şarkılarla Cumhuriyeti büyütmeye devam ettik.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

“Cumhuriyet Meşalesi hiç sönmeyecek…”

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özgür Kepez’de coşku ile kutlandı. Teşekkürler Kepez! “Cumhuriyet Meşalesi hiç sönmeyecek…”

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız Kutlu Olsun

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 96. Yıl dönümünde Belediye Başkanımız Birol Arslan Belediye Başkanlığı Çelengimizi Atatürk büstüne sundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla tören son buldu. Öğleyin Merkez Camide Mevlidi Şerif okunması ve pilav ikramıyla devam edecek 29 Ekim programı, bu akşam saat 20:00 de Fener Alayı Kolin Otel önünden başlayarak Atatürk Caddesi buyunca devam…

devamını oku