Haberler

1599 1066 Kepez Belediyesi

Kepez’deki Camiilere Bayram Temizlikleri Yapıldı

Beldemizde bulunan 19 Mayıs Bademlik Camii, Merkez Camii, Yeni Camii, Hamidiye Camii, Necdet Terzioğlu Camii ve 960 Toki Camiilerimizin temizliğini ayrıntılı olarak gerçekleştirerek, vatandaşlarımızın ibadetlerini sağlıklı bir şekilde sürdürmeleri için bayrama hazır hale getiriyoruz.

devamını oku
1599 1066 Kepez Belediyesi

Meral Akşener’den Kazdağları’na Destek

Belediye Başkanımız Birol Arslan, Çanakkale’de Su ve Vicdan Nöbetine destek vermek için gelen İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i karşıladıktan sonra Kirazlı’da düzenlenen basın açıklamasına katılım sağladı.

devamını oku
1599 1066 Kepez Belediyesi

Kurban Satış ve Kesim Yerlerine Ziyaret

Belediye Başkanımız Birol Arslan, Cumhuriyet Mahallesi Güvenal Petrol karşısı, TOKİ 144 yanında bulunan Kurban satış, Kepez sanayi içinde ve TOKİ Hamidiye Camisi arkasında bulunan kesim yerlerinde incelemelerde bulundu. Kurban satış alanımız hizmete açılmıştır.

devamını oku
1599 1066 Kepez Belediyesi

Kale 17 Masterler Spor Kulübü Derneği’nden Başkan’a Ziyaret

Kale 17 Masterler Spor Kulübü Derneği Başkanı Sayın Hasan Gök, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Vahit Er, Sayın Tuncay Bayram ve Denetleme Kurulu Üyeleri Sayın Gökhan Yılmazbaş, Sayın Seçkin Peker, Sayın Miraç Nevzat Karakoç Belediye Başkanımız Birol Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.

devamını oku
960 719 Kepez Belediyesi

Büyük Su Ve Vicdan Buluşmasındaydık!

Tüm Türkiye’den Aydın, Sanatçı, Siyasetçi, Odalar ve STK’ların katılım sağladığı Büyük Su ve Vicdan buluşmasına Belediye Başkanımız Birol Arslan’da katılım sağladı. Başkanımız Havamıza , Suyumuza, Toprağımıza sahip çıkıyoruz. GEÇİT YOK! açıklamasında bulundu.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Futbol Turnuvası’nın Açılışı Yapıldı

Yaz Spor Okulları kapsamında Belediyemizin sponsorluğunda düzenlenen 8 futbol takımının katıldığı futbol turnuvası açılışı Belediye Başkanımız Birol Arslan tarafından gerçekleştirildi. Başkanımız sporcularımıza ve hakemlerimize başarı dileklerini iletti.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Kepez’de Açık Hava Sinema Geceleri Başladı

Kepez ‘de ilk defa Açık Hava Sinema Gösterimleri bu akşam Organize İşler Sazan Sarmalı Filmi ile başladı. Bir ilki daha halkımızla paylaşmış olmanın mutluluğunu yaşadık. “Kepez Sokakları Özgür!” Bir sonraki filmimiz Aile Arasında 😉

devamını oku
1080 720 Kepez Belediyesi

Adakent Sitesi Sakinlerinden Başkan’a Ziyaret

Adakent Sitesi sakinlerinden Sayın Ajlan Barut, Sayın Süheyla Bilgiç, Sayın Seher Karagül ve Sayın Handan Kolay Belediye Başkanımız Birol Arslan’a ziyarette bulunarak bölge sorunlarını konuştular. Başkanımız “Bölgenin ihtiyaçlarını karşılıklı değerlendirdik. Halkımızın talepleri başımız üstüne, baş tacı…” açıklamasında bulundu.

devamını oku
1599 1066 Kepez Belediyesi

Kepez Belediyesi Ağustos Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan’ın Başkanlığında 2019 Ağustos Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediyemiz kurumsal hesabımız HALKIN SESİ YouTube kanalımızdan, Çanakkale TV’den ve TON Tv’den canlı yayınlanarak gerçekleştirildi.

devamını oku
1599 1066 Kepez Belediyesi

Belediyemiz ve Tüm Bel-Sen Arasında Toplu Sözleşme İmzalanmıştır

Belediyemizde çalışan Memur ve Sözleşmeli Personelimizin 4866 sayılı kamu görevlileri sendikaları ve toplu sözleşme kanunu gereği Belediyemiz ile TÜM Bel-Sen arasında toplu sözleşme imzalanmıştır. İmzalanan bu sözleşme ile çalışanlarımıza en üst seviyeden ücret artışları verilmiştir. Belediye Başkanımız Birol Arslan memurlarımıza yeni sözleşmenin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

devamını oku