Haberler

960 640 Kepez Belediyesi

Kreş Öğrencilerimiz Mezun Oldu

Belediyemiz Kreş öğrencileri, Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi Levent Kırca salonunda keplerini atarak kreşimizden mezun oldular. Belediye Başkanımız Birol Arslan, çok sayıda davetlinin ve velilerin katıldığı mezuniyet programında öğrencilere iyi tatiller dileğinde bulundu.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Esnaf Günümüzün 1.si Gerçekleştirildi

Esnaf Günümüzün 1.si Kepez Meydanında Amfi Tiyatroda gerçekleştirildi. Belediye Başkanımız Birol Arslan, Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz ve Bürokratlarımız, Esnafımızdan gelen soruları yanıtladı. “Birlikte Yöneteceğiz”

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Kağıt Rölyef Sergisi Açıldı!

Kepez Belediyesi hizmet binası giriş katında Sabire Alacatlı’nın hazırlamış olduğu Kağıt Rölyef Sergisi Belediye Başkanımız Birol Arslan ve çok sayıda davetli tarafından açılışı gerçekleştirildi. 17-24 Haziran tarihleri arasında açık olacak sergiye tüm halkımız davetlidir.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Futbol Yaz Okullu Açılışı Yapıldı

Kepez Belediyesi Futbol Yaz Okulu Belediye Başkanımız Birol Arslan ve katılım sağlayan vatandaşlar ile birlikte açıldı. Belediye Başkanımız Birol Arslan, “Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden giden başarılı sporcular olacaksınız. Yaz okulumuzun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

devamını oku
1600 903 Kepez Belediyesi

Kepez Belediyesi Halk Plajı Mavi Bayrağı Yenilendi!

Kepez Belediyesi Halk Plajı bu yıl da Uluslararası kriterleri sağlayarak Mavi Bayrağı’nı yeniledi. Tören ile açılışı gerçekleştirilen Halk Plajında Kuzey Ege Mavi Bayrak Koordinatörü Doğan Karataş tarafından Uluslararası Mavi Bayrak Ödülü’nü Belediye Başkanımız Birol ARSLAN takdim aldı. 4. kez aldığımız Mavi Bayrağımızı, Milli Sporcumuz Deniz Şevin Şentuna, Belediye Başkanımız ve konuklarımız Mavi Bayrağımızı Göndere çektiler.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan’ın başkanlığında 2019 Haziran ayı olağan Meclis Toplantısı Belediyemiz kurumsal hesabımız HALKIN SESİ YouTube kanalımız ve TONTV’den canlı yayınlayarak gerçekleştirildi.

devamını oku
1098 1256 Kepez Belediyesi

23 Nisan Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışmaları Sonuçları ve Çalışmaları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen Resim, Kompozisyon ve Şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimiz ve çalışmaları şu şekildedir. Resim Dalı İlkokul Kategorisi RESİM 1.Sİ ÖZGÜR ESMER HÜSEYİN AKİF TERZİOĞLU İLKOKULU RESİM 2.Sİ YAĞMUR YARMACI DOĞA KOLEJİ RESİM 3.SÜ KERİM EFE BAYAR KEPEZ ATATÜRK İLKOKULU Ortaokul Kategorisi RESİM 1.Sİ BETÜL NİSA BAYKALA H.A.TERZİOĞLU…

devamını oku
1024 768 Kepez Belediyesi

“Önce Yaya” Uygulaması

2019 yılının yaya öncelikli yıl ilan edilmesiyle, beldemizde bulunan yaya geçitlerine ‘Önce Yaya’ uygulaması çalışmalarımız Zabıta Müdürlüğü’müzce başlatılmış olup, çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir.

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

Geleneksel El Sanatları Kurs Sergisinin Açılışı Yapıldı

Belediyemiz ile Çanakkale Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu işbirliğinde düzenlenen 12 öğretmenimiz ve 216 kursiyerimizin katılımıyla, el ve makine nakışları, ahşap boyama, giyim, dekoratif ev aksesuarları, resim, seramik, özel eğitim seramik, çini, halı dokuma, file yapımı ve takı kursları olarak gerçekleştirilen, 2018-2019 sezonu Geleneksel El Sanatları Kurs Sergisinin açılışını Belediye Başkanımız Birol Arslan,…

devamını oku
1920 1280 Kepez Belediyesi

“Atatürk ve Çanakkale” Pul Sergisi Açıldı

Belediyemiz ile posta pulu koleksiyoncusu Fevzi Durak KAYAR’ın işbirliğinde gerçekleştirilen “Atatürk ve Çanakkale” Pul Sergisi’nin açılışı Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi’nde Belediye Başkanımız Birol ARSLAN ve konuklarımızın katılımı ile gerçekleşti. Turhan Mildon Kültür ve Sanat Merkezi’nde açılan sergimiz 27 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında vatandaşlarımız tarafından ziyaret edilebilecek.

devamını oku