Duyurular

Yeni Veznemiz Açıldı

884 1250 Kepez Belediyesi

Yeni veznemiz, Toprak Mahsülleri Ofisi yanında bulunan Kepez Belediyesi İrtibat Bürosunda hizmete girmiştir.

“Yüzümle Mutluyum” Haftası Kutlu Olsun

1000 677 Kepez Belediyesi

“İnsanlar dış görünüşlerinden dolayı sadece insan oldukları için değerlidir.”

Birol ARSLAN – Kepez Belediye Başkanı

Havadaki Dayanışma Kokusunu Alıyor Musunuz?

1250 824 Kepez Belediyesi

Kullanmadığınız giysilerinize, ev eşyalarınıza ve oyuncaklarınıza talibiz. Buluşma noktamız “Sosyal Market”

10-16 Mayıs Engelliler Haftası

1000 694 Kepez Belediyesi

“Tüm engelli kardeşlerimin haftasını sevgi ve saygıyla kutluyorum.”

Birol ARSLAN
Kepez Belediye Başkanı

Elektrik Kesintisi Duyurusu

656 439 Kepez Belediyesi

UEDAŞ tarafından yapılan elektrik kesinti bilgilendirmesi için tıklayınız.

Atatürk Çanakkale’de Fotoğraf Sergisi

1250 791 Kepez Belediyesi

Sevgili Halkımız, Atatürk Yılında olmamız ve 1919’un 100. Yılı sebebiyle açmış olduğumuz “Atatürk Çanakkale’de” Fotoğraf Sergimizi hizmet binamızın tüm katlarında ziyaret edebilirsiniz.

Elektrik Kesintisi Hk.

656 439 Kepez Belediyesi

UEDAŞ tarafından yapılan elektrik kesinti bilgilendirmesi için tıklayın…

WhatsApp İletişim Hattı Tekrar Hizmete Girdi

700 505 Kepez Belediyesi

Yaklaşık 2 haftalık bir teknik arıza sebebiyle WhatsApp İletişim Hattımız hizmet verememiştir.

22.04.2019 tarihi itibariyle öneri, şikayet ve taleplerinizi Kepez Belediyesi WhatsApp İletişim Hattı üzerinden iletebilirsiniz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 2019 Yarışma Değerlendirme Sonuçları

656 439 Kepez Belediyesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 2019 yarışma değerlendirme sonucunda;

Resim Dalında
Birinci Kademe:
  1. Özgür ESMER – Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu
  2. Yağmur YARMACI – Özel Doğa Okulları
  3. Kerim Efe BAYAR – Kepez Atatürk İlkokulu
İkinci Kademe:
  1. Betil Nisa BAYKALA – Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu
  2. Ceylin AKÇA – Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
  3. Tuğba BAŞARAN – Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Şartnamede belirtilen ödüllere layık görüldüler.

 

Şiir Dalında
Birinci Kademe:
  1. Yunus Emre BALCIER – Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu
  2. Ada DEMİR – Özel Doğa Okulları
  3. Aysel İrem AYKUT – Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu
İkinci Kademe:
  1. Kadirhan ENGİN – Hafız Halil Atan Ortaokulu
  2. Tuğçe KARAN – Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu
  3. Damla AKLAR – Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu

Şartnamede belirtilen ödüllere layık görüldüler.

 

Kompozisyon Dalında
  1. Fatma Nur ESİN – Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu
  2. İnci YILDIRIM – Özel Doğa Okulları
  3. Ayça Öznur HATİ – Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Şartnamede belirtilen ödüllere layık görüldüler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliği Programı

750 555 Kepez Belediyesi

Tüm çocuklarımızı bekliyoruz.